Zirkonyum Diş Örnekleri
1.jpg

İmplant Diş Fiyatları


Diş eksikliklerinde uygulanan sistemlerden biri İmplant yani çeneye diş ekme işlemi sistemidir. Genel anlamda implant diş fiyatları markasına göre değişmektedir. Halk arasında vidalı diş olarak bilinirler. Titanyum materyalinden yapılan bu vidalar kişinin tek yada daha fazla eksik olan diş yerlerine, çenedeki kemiğe monte edilme suretiyle yapılır ve üzerine de porselen sabit diş veya takılıp çıkarılabilen diş yerleştirilerek kullanılır.

İmplant diş fiyatları hakkında bilgi almak ve implant diş yaptırmak için lütfen ;

Cumartesi Pazar Günleri Dahil 7 Gün 24 Saat Açığız.

0212 280 15 25 - 216 346 03 47 - 0532 438 13 03

Uygulamasını Yaptığımız Protez İmplant Diş Uygulamaları

- Protez İmplant Üstü Porselen Diş Kaplaması Modelleri
- İmplant Üstü Protez Zirkonyum Diş Kaplamaları
- İmplant Üstü Zirkonyum Porselen Diş Kaplaması

Bilgi Alabileceğiniz Protez Porselen Diş Çeşitleri

Protez İmplant Diş Fiyatları
Estetik Protez İmplant Üstü Porselen Diş Fiyatları
İmplant Destekli Protez Porselen Kaplama Diş Fiyatları
İmplant Üzeri Zirkonyum Destekli Protez Porselen Diş Fiyatları
İmplant Üstü Protez Porselen Köprü Diş Fiyatları

Yorumlar  

 
#1 implant diş fiyatlarıYakup Can Ankaralı 30-05-2011 19:35
Merhaba, üst çene dişlerim tamamiyle yok damak kullanıyorum. Yaşın 47 ve bu yaşta implant diş yaptırmamın herhangi bir zararı olurmu. Arkadaşım sizi çok övdü. Zirkonyum dişlerini mükemmel yapmışsınız ama ben implant diş yaptıracaktım. Kaç tek implant diş yaptırmam gerekli. üst çene için vede kaç tane çene ye implant diş çakıyorsunuz? Bana implant diş fiyatları hakkında bilgi verirmisiniz? Mail adresinize Çene resimlerimi gönderdim. Biraz fala soru soruyorum ama en kaliteli implant markasını yaptırsam bana kaça malolur. TEŞEKKÜRLER: HAYIRLI ÇALIŞMALAR.
 
 
#2 İmplant diş fiyatları ve markaları ile ilgiliMehmet Tezcan 30-05-2011 23:56
Selam
İmplant diş yaptıracam ama implant diş fiyatları hakkında çok çeşitli ücret tarifeleri olduğundan implant diş uzmanı hekimlerden çok farklı implan diş fiyatları alıyorum. bir tavsiye üzerine size implant diş yaptırmak istiyordum ama öncelikle en kaliteli implant markalarından başlayarak tek diş implant fiyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim. kalitesiz implant diş kesinlikle yaptırmayacağım için hiç fiyatlarını söylemenize gerek yok. kaliteli implant diş fiyatları markalarıyla birlikte fiyatlarını mail adresimden beni bilgilendirirseniz sevinirim. en kısa zamanda yaptırmam gerekli. teşekkürler.
 
 
#3 implantAysun Pekcan 11-06-2011 22:00
merhaba implant fiyatları hakkında bilgi verirmisiniz. telefonunuz biraz meşgulda o yğzden buraya yazdım.
 
 
#4 implantnurettin sarıkaya 29-06-2011 21:06
selam rica etsem bana yardımcı olurmusunuz benim ağzımda hiç diş kalmadı ben nasıl implant kulana bilirim ne kadar fiyat çıkar bilgi verirseniz menmun olurum ssk çalışanıyım nasıl yararlanabilirim. tşk.
 
 
#5 implant diş fiyatıorhan özkan 04-07-2011 09:51
Merhaba,
İmplant diş fiyatını merak ediyorum. kaliteli bir implantın fiyatı ne kadardır. Piyasada bu konuda çeşitli spekülasyonlar yapılıyor. İmplantı doktor kontrolünden sonra sakıncası yok denirse bile ilerde bir problem çıkabilirmi. Tek bir implantın kaplaması ile birlikte kaça çıkıyor. e-mail adresim
 
 
#6 implant fiyatiatilla güler 11-08-2011 12:00
arkadaş biri bana bu implantin fiyatını söylesin bn dicle diş hekimliğinde sordum bi tane için 900 avro fiyat çektiler doğrumu yoksa fazla mı biri aydınlatsın
 
 
#7 impilant fiyatıNURSEN 02-12-2011 17:13
selamlar.implant diş yaptırıcam. çok çeşitli ücret tarifeleri mevcut. hekimler çok farklı fiyatlar veriyorlar. en kaliteli implant markalarından başlıyarak tek diş implant füyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim. FİYATLARI MARKALARIYLA birlikte mail adresimden beni bilgilendirirseniz sevinirim ve sgk indiriminiz ne kadar. saygılar.
 
 
#8 ImplantGursel Ekiz kuyu 26-12-2011 23:39
Merhaba,
İmplant diş fiyatını bilmek istiyorum. kaliteli bir implantın fiyatı ne kadardır. Piyasada bu konuda çeşitli fiyatlar veriliyor. İmplantdan sonra ilerde bir sorun çıkabilirmi. Tek bir implantın kaplaması ile birlikte fiati ne kadar? Mailim
 
 
#9 dıs beyazlatmaarzu 01-01-2012 14:41
merhabe ben dıs beyaz kaplama fıyatlarını ogrenmek ıstıyorum yardımcı olabılırmısınız
 
 
#10 implat dişserap 01-01-2012 20:54
slm implat diş yapımı ve fiyatı hakkında bilği almak isterdim