İmplant ( diş ekme ) nedir ?

İmplantı basit bir şekilde tanımlamak gerekirse eksik dişlerin yerine onların işlevlerini yerine getirmesi için yapılan ve çene kemiğine yerleştirilen yapay diş köküdür. İmplantlar estetik görüntü olarak sıkıntı yaratmazlar. İmplantın yapı maddesi çoğunlukla titanyumdur. Çok ileri teknoloji ile üretimleri yapılan implantlar vida şeklindedirler. İmplantlar şu isimlerle de anılırlar; implantat, implante, çakma diş, vida diş, vidalı diş.

Diş Tedavi Polikliniğimiz Cumartesi ve Pazar Günleri Dahil 7 Gün 24 Saat Açık Olup Nöbetçi Diş Hekimlerimiz Hizmet Vermektedir. İmplant Diş yaptırmak, İmplant Diş fiyatları hakkında veya Bilgi Almak için ;

0212 288 23 24 - 0216 313 65 66

View the embedded image gallery online at:
http://estetikdishekimligi.net/implantdis.html#sigFreeIdc70cfd86a6

İmplantlar ile tedavi güvenli ve uzun ömürlümüdür ?

İmplant güvenli bir tedavi yöntemidir. İmplant uygulamasının güvenilirliği onu uygulayacak diş hekiminin bilgi birikimi ve tecrübeleri ile de ilgilidir. İmplantlar çok uzun ömürlüdürler. Hatta bir çok marka ömür boyu kullanım garantisi vermektedir. İmplantların uzun ömürlü oldukları günümüzde kabul edilmiş durumdadır. Piyasada 45 - 50 yılı aşkın bir süredir bulunan implant markalarının yanında yeni çıkmış olan implant markaları da vardır.

İmplantlar her diş eksikliğinde kullanılabilir mi ?

İmplantların yerleştirilmesi için uygun miktarda kemik bulunuyorsa implant tek diş için veya birden faza diş için uygulanabilir. İmplantın yapılabilmesi için herhangi bir engel teşkil etmeyen her diş eksikliğinde implant yapılmaktadır.

İmplant Uygulamalarımız ;

Astra Tech implant Yapımı
Cerrahi implant Vidalı Diş Ekimleri
Estetik implant Uygulamaları
implant Üzeri Zirkonyum Kaplama
implant üzeri Metal Porselen Kaplama
implant Üzeri Tam Protez Diş Kaplamaları
implant Hybrit Uygulamaları
Vidalı Diş Porselen veya Zirkonyum Kaplama Uygulamaları

Uzman Diş Cerrahlarımızın Uygulamalarını Yaptığı implant ücretleri hangi dişe uygulanacağına göre santral için implant diş fiyatları veya kanin için implant diş ücretleri arasında değişiklik göstermektedir.