Lazerle diş beyazlatma uygulaması diş yapısındaki yani minedeki ve dentin tabakasındaki sigara alkol çay kahve vs. gibi günlük doğal nedenlerden dolayı meydana gelen kirlenmeleri ( renklenmeleri ) temizleme ( diş temizleme veya diş beyazlatma ) işlemidir.

Lazerle Diş Beyazlatma Uygulamalarını Cumartesi ve Pazar Günü Dahil 7/24 Yaptırabilirsiniz.  Lazerle Diş Beyazlatma Yaptırmak veya Lazerle Diş Beyazlatma Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için ;

 0212 288 23 24 - 0216 313 65 66

Çeşitli beyazlama yöntemleri mevcuttur.Biz, evde uygulanan beyazlatma yöntemini hekim kontrolünde olmadığından, diş etlerine zarar verebileceği ve 1 -2 hafta sürebileceği için hiçbir diş beyazlatma uygulaması yapılacak veya yapacak kişilere tavsiye etmiyoruz. Ofis yöntemi dediğimiz yani kliniğimizde yaptığımız yöntemlerden “KTP Laser Bleaching Sistemi”ni son 3 yıldır gönül rahatlığıyla uyguluyoruz. Ayrıca lazerle dişinizi beyazlatmanın sonucunu ortalama olarak 45 dakika gibi kısa bir sürede alıyorsunuz. Lazerle diş beyazlatma yönteminde hastalarımızın büyük bir çoğunluğu kesinlikle hiçbir hassasiyet duymamaktadır.

Taksitle   lazerle diş beyazlatma   avantajları ile.. Lütfen lazerle diş beyazlatma fiyatlarımızı sorunuz...