Porselen Diş Fiyatları

Güldüğümüzde ön plana çıkan gülüş değil her zaman ön plana çıkan dişlerdir. Dişlerimiz sağlığını kaybettikten sonra veya dişler zarar görüp estetik görüntüsünü kaybettikten sonra yeni diş yaptırılır.

Porselen dişler hazırlanırken ölçü alınarak hazırlanır ve sadece kesilen dişlere yapıştırılarak yapılmaktadır. Bu işlem yapılmadan önce mutlaka dişler sabitlenir ve aynı hizada aynı boyuttaolmak zorundadır Porselen diş yapılmasında herhangi bir yaş sınırı olmamakla birlikte dişlerinden rahatsız olan herkez bu porselen dişleri yaptırabilir.

Polikliniğimiz Cumartesi ve Pazar Günü Açık Olup Nöbetçi Diş Hekimlerimiz 24 Saat Hizmet Vermektedir. Porselen Diş Yaptırmak veya Porselen Diş Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için ;

 0212 288 23 24 - 0216 313 65 66


Porselen Diş Çeşitleri Uygulamalarımız;

Metal Destekli Porselen Diş Yapımı
Metal Destekli Protez Köprü Diş Uygulaması
Metal Destekli Estetik Porselen Diş Yapımları
Metal Destekli Dayanıklı Porselen Diş Yapımı
Zirkonyum Destekli Porselen Diş Kaplaması Uygulaması
Zirkonyum Destekli Porselen Köprü Yapımı

Uzman Doktorlarımızın ve Diş Estetisyenlerimizin Yaptığı metal destekli porselen diş fiyatları yapılacak metal desteğe ve hangi dişe uygulanacağına göre santral için metal destekli porselen diş fiyatları veya kanin için metal veya altın destekli porselen diş ücretleri arasında değişiklik göstermektedir. Porselen köprü dişler, çekilmiş olan dişin yanındaki iki dişin kesilip üzerine tek bir parça olarak dişlerin yerleştirilmesi şekliyle elde edilirler. Yandaki sağlam dişlerin dişlerin kesilmesi pek arzu edilen bir durum değildir. İmplant yapılamayan ya da implant tedavisi istemeyen hastalar için köprü diş eksikliğinin tamamlanması açısından önemlidir. Porselen diş kaplama geleneksel olarak yagın bir şekilde kullanılan protez diş çeşitlerinden birisidir. Dişlerinizde restorasyon gerektiğinde uygulanan bir materyaldir. Zirkon dişlere göre daha mat ve ışık geçirgenlik özelliği yoktur, fakat estetik olarak hemen hemen aynıdır. Dikkat edilmesi gereken husus nikel değeri az olan metaller kullanılmasıdır. Nikel maddesi ağızda alerjik durumlara yol açabilir.

Metal Destekli Porselen Diş Çeşitleri
Metal Desteksiz Porselen Diş Çeşitleri
Zirkonyum Destekli Porselen Diş Çeşitleri
Altın Destekli Porselen Diş Çeşitleri
Lamine Porselen Diş Çeşitleri
Empress Porselen Diş Modelleri
Kuron porselen Diş Çeşitleri

Porselen diş kaplamaları geleneksel olarak yagın bir şekilde kullanılan protez diş çeşitlerinden birisidir. Dişlerinizde restorasyon gerektiğinde uygulanan bir materyaldir. Zirkonyuma göre daha mat ve ışık geçirgenlik özelliği yoktur fakat estetik olarak hemen hemen aynıdır. Dikkat edilmesi gereken husus nikel değeri az olan metaller kullanılmasıdır. Nikel maddesi ağızda alerjik durumlara yol açabilir. Yapılacak olan protez porselen diş kaplaması hangi dişe uygulanacağına göre santral için protez porselen diş fiyatları veya kanin için protez porselen diş ücretleri arasında değişiklik göstermektedir.

Protez Porselen Diş Fiyatları
Estetik Protez Porselen Diş Fiyatları
Zirkonyum destekli Protez Porselen Kaplama Diş Fiyatları
İmplant Üzeri Zirkonyum Destekli Protez Porselen Diş Fiyatları
Protez Porselen Köprü Diş Fiyatları
İmplant Üzeri Protez Porselen Köprü Diş Fiyatları