Renkli Diş Telleri, Renkli seramik braketlerden yapılan daha çok çocukların isteyerek kullandığı özenle hazırlanan diş teli çeşitlerindendir. Renkli diş telleri genellile 16 yaşından küçük olan hastalarda dişlerin ortodontik düzeltmesini sağlamada kullanılan estetik diş ortodonti hekimliği tedavilerinden bir tanesidir. Renkli Diş Teli Seramik braketleri  teknoloji ürünü bir malzemeden yapılmaktadır. Çocuklar tarafından en çok tercih edilen diş telleri olup kendi istekleri doğrultusunda kullanmaktadırlar. Hatta bazı çocukla ortodonti tedavisi süresi bitince bile renkli diş tellerini çıkartmamaktadırlar. Çocukların isteğine taraftar takımı diş teli yapabilmekteyiz.

Estetik Ortodonti Çocuk Diş Hekimliğimiz Cumartesi ve Pazar Günleri Açık olup 7 Gün 24 Saat Hizmet Vermektedir. Çocuk ortodonti tedavisi ve ortodonti çocuk renkli diş teli tedavisi yaptırmak veya ortodontik çocuk renkli diş telleri fiyatları hakkında bilgi almak için ;

0212 288 23 24 - 0216 313 65 66


Uygulamasını yaptığımız renkli diş telleri modelleri

1- Siyah renkte olan diş telleri çeşitleri
2- Pembe renkli diş telleri çeşitleri
3- Taraftar renkli olan diş telleri çeşitleri
4- Mavi renkli diş telleri çeşitleri
5- Sarı renkli diş telleri modelleri
6- Kırmızı renkli diş telleri çeşitleri
7- Mor ve yeşil renkli diş telleri modelleri

Dentalist Apız ve Diş Sağlığı - Renkli Diş Teli Fiyatları yapılacak ortodonti tedavisine göre değişmektedir. Renkli diş teli modellerine göre renkli diş telleri fiyatları mevcuttur.