Şeffaf Görünmeyen Diş Telleri
 
Estetik Şeffaf Diş Teli: Şeffaf seramik braketlerden yapılan daha az dikkat çeken braket tipidir. Clear aligner( şeffaf diş telleri ) genellile 14 yaşından büyük hastalarda küçük diş hareketleri sağlamada kullanılan estetik diş hekimliği uygulamalarından birisidir. Şeffaf Diş Teli Seramik braketleri NASA uzay projelerinde kullanılan ve yan ürün olarak geliştirilen cam benzeri, ileri teknoloji ürünü bir malzemeden yapılmaktadır. En çok tercih edilen diş telleridir.

Seramik brakette şeffaf veya diş rengindeki bağ kullanılmaktadır. Bir çok aile üyesi ve arkadaşınız şeffaf diş telleri braketlerini fark etmeyecektir.

Estetik Ortodonti Diş Hekimliğimiz Cumartesi ve Pazar Günleri Dahil 7 Gün 24 Saat Açık Olarak Hizmet Vermektedir. Ortodonti tedavisi ve ortodonti şeffaf diş teli tedavisi yaptırmak veya ortodontik şeffaf diş telleri fiyatları hakkında bilgi almak için ;

0212 288 23 24 - 0216 313 65 66

Şeffaf Diş Telleri Seramik braketler kesinlikle leke tutmazlar. Fakat bazı yiyecek ve içecekler veya sigara, şeffaf diş braketinin dişinize tutturan dolgu maddesini lekeleyebilmektedir.


Şeffaf Diş Teli Fiyatları yapılacak ortodonti tedavisine göre değişmektedir.Şeffaf diş teli modellerine göre şeffaf diş telleri fiyatları mevcuttur.