Diş sağlığı merkezlerinde yapılmakta olan vidalı diş uygulamasında uzman hekimlerin bilgi birikimleri ve hastaya sunacakları çözümler çok önemlidir. Oral Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi uzman kadrosu ve modern klinikleri ile hastalarına implant vidalı diş tedavisi konusunda çözümler sunmaktadır. Aklınıza takılanları sorabileceğiniz bilgi hattımızı dilediğiniz zaman araya bilirsiniz.

0212 288 23 24 - 0216 313 65 66

Diş sağlığı ve protez diş sektöründe implantlar, organ yerini tutan ya da organ ve ünitelerin vucuttaki görevlerine destek olmak için üretilmiş materyallerin tamamıdır. Dental implant diş kayıplarının en iyi telafisidir. Kişinin yaşı ne olursa olsun, diş kayıplarını dental implantlarla yeniden kazandırmak mümkündür. İleri teknik bilgi sayesinde dental implantın uygulanamayacağı özellikte vaka yok denecek kadar azalmıştır.

Yine gelişmiş teknolojik yüzeylere sahip vidalar sayesinde, ağızda hiç dişi olmayan bireylerin bile dişlerine 2 ay gibi kısa bir zamanda kavuşması mümkün olmuştur. İmplant tedavisinde yapılan çalışma kısaca çene kemiğine monte edilecek vida sayesinde üstüne yapılacak protez uygulamanın sağlam bir kök üzerine normal şartlarda büyümüş bir diş gibi sağlam, estetik ve dayanıklı olmasıdır.