Estetik Diş Hekimliğinin başlıca gereksinimi olan diş estetiği zirkonyum ve desteği, sağlamlık, doku uyumu ve doğallık konularında bugüne kadar ulaşılan en yüksek kaliteye sahip bir üründür. Estetik diş hekimliğinde  her geçen gün metal alt yapılı porselenlerden uzaklaşılmaktadır. Biyolojik olarak tam uyum, doğal görünümü, estetik ve mekanik direnç gibi istediğimiz tüm özelliklere sahip olan bu sistemde alt yapı olarak metal yerine beyaz bir alaşım olan zirkonyum elementi kullanılmaktadır. Zirkonyum alt yapılı porselenleri hem ön dişlerde kullanabilecek kadar estetik olmaları, hem de arka dişlerde kullanılabilecek sağlam olmaları sebebiyle güvenle tercih etmekteyiz. Bu sistemler  kişilerin yaşam kalitesini arttırıp rahat bir yemek ve gülümseme sağlamaktadır.

Diş Terapi Polikliniğimiz Cumartesi ve Pazar Günü Açık Olup Nöbetçi Diş Hekimlerimiz Hizmet Vermektedir. Zirkonyum Diş veya Zirkonyum Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için ;

0212 288 23 24 - 0216 313 65 66


Zirkonyum kronlar empresslerden farklı olarak presslenerek değil, zirkonyum dioksitden hazırlanan beyaz bloklardan kesilerek elde edilirler.

Bu sistem içerisinde alınan ölçüden elde edilen modeli tarayarak bilgisayar ortamına aktaran bir kamera, taranan görüntüyü işlemek için kullanılan bir sprogramın kontrol ettiği bir kesim makinasını içermektedir.

Uygulama Alanları

Zirkonyum Köprü Diş Kaplamaları
Zirkonyum Ön Diş Estetiği Uygulamaları
İmplant Üzeri Zirkonyum Kaplama Diş Uygulamaları

Yapılacak zirkonyum diş hangi dişe uygulanacağına göre santral için zirkonyum diş fiyatları veya kanin için zirkonyum diş ücretleri arasında değişiklik göstermektedir.